KONST / Litografier / Färglitografi 14819006
nr 1481 9006
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Blomsterstilleben. Signerad, daterad pt, bm83x61 cm, yttermått inklusive ram: 93x70 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:40:38
700 kr
800 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm